ضمانت اصل بودن کالا

کالاهايي که در سايت شرکت پوشاک صنعتي پيمان (پيمان مارکت) به  صورت مجازي  به فروش مي رسد مرتبط با بخش پوشاک صنعتي ، کاملا اصل بوده و بدون واسطه توسط پوشاک صنعتي پيمان توليد و  عرضه مي گردد. 

کالاهاي ديگري که توسط اين شرکت عرضه مي گردد از برندهاي برتر داخلي و خارجي  بوده و شما از خريد آن پشيمان نخواهيد شد.  بنابراين، در صورتي که کالايي نشان غير اصل نداشته باشد ، پوشاک صنعتي پيمان اصالت اين کالاها را تضمين و تمامي آن‌ها را با گارانتي اصل و معتبر عرضه مي‌کند.

و همچنين برندهاي مشخص شده توسط شرکت ، که محصولات آن توسط شرکت پوشاک صنعتي پيمان (پيمان مارکت)  به فروش مي رسد. با درج اسامي و لوگوي اين شرکت در بخش اصلي سايت به همراه لينک سايت مورد نظر خدمت شما ارائه مي گردد. تا بتوانيد با اطمينان بيشتر خريد کنيد.

تمامي محصولات خارجی و ايرانی ارائه شده در وب‌سايت پوشاک صنعتي پيمان (پيمان مارکت) به صورت کاملا قانوني  توسط  برند آن محصول در ايران عرضه مي گردد. بنابراين کليه کالاهايي که در پوشاک صنعتي پيمان (پيمان مارکت) عرضه مي‌شوند اصل و با کيفيت عالي مي باشند و به هيچ عنوان کالاي بي کيفيت در سايت و حتي به صورت حضوري به فروش نمي‌رسد.